Prepravné a platobné podmienky

Upozornenie

Dňa 4.7.2022 bude prevádzka spoločnosti uzavretá. Expedícia on-line objednávok sa uskutoční opäť po ukončení štátnych sviatkov v Českej republike a to v termíne od 7.7.2022 ďalej.

Spôsob dopravy:

  • Tovar zasielame prostredníctvom spoločnosti DPD zcela zdarma.

Spôsob platby:

  • Platba vopred - online - tovar môžete zaplatiť on-line kartou v rámci bezpečného systému GoPay (platobnou kartou, online bankový prevod, apple pay, google pay, paypal atď.).

Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti produktu a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne, obvykle do 72 hodín od potvrdenia objednávky, v období konania zľavových akcií môže byť dodacia lehota dlhšia.

Daňový doklad, dodací list, formulár vratky nepoužitého tovaru do 14 dní je súčasťou zaslaného e-mailu. Pred prevzatím tovaru prosím skontrolujte, či je obal neporušený, v prípade akejkoľvek nezrovnalosti tovar nepreberajte. Kontrola funkčnosti výrobku na mieste nie je možná.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie