Súkromie

V súvislosti s reguláciou ochrany osobných údajov vstupuje 25. 5. 2018 do platnosti Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z dňa 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov). Pretože všeobecné nariadenie stanovuje práva a povinnosti pri spracovaní osobných údajov, v tomto rozsahu zákon č. 101/2000 Sb., o ochrane osobných údajov nahradzuje. Práva a povinnosti v súčasnom zákone o ochrane osobných údajov budú nahradené právami a povinnosťami priamo vyplývajúcimi z všeobecného nariadenia. Zákon o ochrane osobných údajov bude účinnosťou adaptačného zákona zrušený.

Rešpektujeme Vaše súkromie. Aby sme vám mohli ponúknuť hodnotné služby, potrebujeme poznať niektoré Vaše osobné dáta. Tieto dáta chránime pred zneužitím a nebudú nikdy poskytnuté žiadnemu tretiemu subjektu. Registráciou zákazníka, žiadateľa o novinky, účastníka ankety a ďalších iných foriem registrácie automaticky súhlasíte, že môžete byť informovaný o novinkách v našom internetovom obchode mailom alebo telefonicky. Ak si naďalej nebudete priať tieto informácie, máte možnosť kedykoľvek ich zasielanie ukončiť podľa postupu uvedeného v každej zasielanej správe alebo na e-maile objednavky@babypatent.sk. Náš internetový obchod si vyhradzuje právo ustúpiť od záruky bezpečnosti v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom (hackerom). Iba v takom prípade neplatia vyššie uvedené pravidlá manipulácie s dátami.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie