Dňa 26.6.2024 bude prevádzka našej spoločnosti úplne uzavretá z dôvodu konania inventúry. V tento deň nebude prebiehať expedícia objednávok. Ďakujeme za pochopenie. Tím Baby Patent

Kúpanie vášho dieťaťa

 

Kúpanie s vašim dieťaťom môže a malo by byť nádherným zážitkom.

Detská vanička AquaScale vám pomôže vytvoriť príjemný a bezpečný kúpeľ, ktorý si užije celá rodina. Kvôli preprave je na LCD displeji umiestnená ochranná fólia. Pred prvým nastavením AquaScale ju prosím odstráňte. Dve batérie AAA napájajú LCD; pre optimálny výkon je vhodné vybrať vysoko kvalitné nové batérie.

Potom, čo odstránite fóliu z LCD displeja a vložíte batérie, môžete začať. Vaničku umiestnite na rovný povrch a displej vynulujte, aby ste získali presné údaje.

Čas  na kúpeľ je skvelý v ktorúkoľvek dennú hodinu. Funkciu váhy je možné použiť s vodou alebo bez vody, takže ak chcete skontrolovať hmotnosť svojho dieťaťa, môžete tak urobiť kedykoľvek počas dňa.

Dosiahnutie správnej teploty vody je ľahké pomocou digitálneho teplomera Aquascale, uistite sa, že máte vedľa vaničky nachystaných pár čistých mäkkých uterákov a užite si tento mimoriadny čas. Vaše dieťa si užije napodobňovanie vášho výrazu tváre a doba kúpania dáva celej rodine skvelú príležitosť hravo komunikovať. Spočiatku sa môžete cítiť hlúpo pri prvých zvukoch ooohhhh a arrrhhh na vášho novorodenca, ale toto je obrovská časť vývoja a každá interakcia pomáha vášmu dieťaťu na ceste k verbálnej aj neverbálnej komunikácii. Čím skôr začnete, tým ľahšie všetko vaše dieťa vstrebe. Povzbuďte svoje dieťa, aby kopalo a striekalo vo vode, je to nielen zábava, ale aj to pomôže posilniť jeho celkovú silu.

Bathing your Baby Part 2 (2).jpg

Obdobie s novorodencom je fascinujúce a niekedy aj trochu náročné. Nezabudnite sa v prvých týždňoch dobre starať aj sami o seba. Musíte dobre jesť a odpočívať čo najviac. Po príjemnom relaxačnom kúpeli pre novorodencov si možno budete chcieť urobiť relaxačný kúpeľ sami!